KURUMSAL
Bayilik Başvurusu
Finansal Tablolar
Belgelerimiz

Başat İskele Kalıp Sistemleri Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şirketi 2005 yılında inşaat sektörüne tayrod ve iskele kalıp aksesuarları üretmek için kurulmuştur.  Başat İskele Kalıp Sistemleri bugün geldiği nokta ile alanında lider vizyonunu korumaktadır.  İleri mühendislik bilgisi ve güçlü üretim bandıyla sektörüne yön vermekten gurur duymaktadır. Yerli üretimin Türk ekonomisine gerçek katkı olduğunun bilinciyle hareket eden; üretim kalitesiyle de dünya standartlarını yakalamış bir markadır. Ekonomimizin itici gücü olan olan İnşaat sektörü büyük bir gelişme içindedir. Bir deprem kuşağı olan ülkemizde yaşanabilir konut üretimi kuşkusuz kaliteli yapı malzemeleri ve mühendislik bilgisiyle mümkündür. Bu felsefeyle hareket eden firmamız üstüne düşen görevleri her zaman yapmaya hazırdır.

Gelişmeye açık, dünyadaki değişimi algılayan ve buna uyum sağlayan üst yönetimi ve deneyimli kadrolarıyla ürün çeşidi ve kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Fabrikamız 1000 m2 kapalı alanı ve modern üretim sistemleriyle ayda 250-300 ton demir hammaddesi işleme kapasitesine sahiptir. Çift vardiya sistemiyle çalışan fabrikamız gerektiğinde projeleriniz için özel üretim yapma imkanları ile donatılmıştır.

Uzmanlaşmanın gerçek başarıyı getireceğine inanan Başat İskele Kalıp Sistemleri dokuz ana segmente odaklanmıştır.

Ürün Çeşitlerimiz

• Tie-Rot (Tayrot)
• Tie-Rod (Tayrot) Aksesuarları
• Tie-Rod (Tayrot) Somunları
• Üçgen Çelik ve Fuga Pah Çıtaları
• Metrik Gijon Çeşitleri
• İskele Kalıp Aksesuarları
Tünel ve Maden Aksesuarları
• Plastik Paspayı ve Pah Çıtaları
• Kalıp Yağları

Size daha iyi hizmet vermek amacıyla fabrika satış merkezi açan Başat, 600 m2 toplam kapalı alanıyla hizmetinizdedir. Satış mağazamızda tüm ürün çeşitlerimizi görebileceğiniz gibi, aynı zamanda satış temsilcilerimizden ayrıntılı teknik bilgide alabilirsiniz.

Ürünlerimize ilişkin daha detaylı bilgi talep ettiğinizde firma tanıtım dosyamızın tarafınıza iletileceğini belirtir, sizleri de bu vesile ile aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Saygılarımla
Şemsettin DERMEZ
Genel Müdür

Pazarlama İletişimi ve İçerik Yönetimi : Asia Minör